بالابر برقی

قیمت روز بالابر هیدرولیکی

تولید انواع بالابر برقی از جمله هيدروليك سفارشي صادراتي ، كشويي گيربكسي  ، آسان بر ، بالابر برقی و بالابر هیدرولیکی ساده برای نمایشگاه ها ،فروشگاه ها  و کارخانه ها ی سراسر کشور  با گارانتی و خدمات پس از فروش .بالابر برقی پارس گستر دارای موتور برقی روبه جلو و عقب و چرخش ۳۶۰ درجه مناسب برای نمایشگاه های فرش و قالیچه می باشد .

 

بالابر برقی هیدرولیکی از خانواده دستگاه های هیدرولیکی می باشد که از آن در درجه اول برای حمل نفر و بار استفاده می شود .نفربر متحرک همان طور که از اسمش پیداست دارای چهار عدد چرخ خودرویی و یا کارگاهی است که قابل حرکت می باشد و نفر یا بار را در ارتفاعات مختلفی می تواند جابجا کند .

 

نفربر متحرک ( بالابر برقی ) دارای چهار مدل می باشد

۱٫نفربر متحرک ( بالابر متحرک ) تک ریل مخصوص یک نفر تا ارتفاع ۱۰ متر

۲٫نفربر متحرک ( بالابر متحرک ) دو ریل مخصوص دو نفر تا ارتفاع ۱۴ متر

۳٫نفربر متحرک ( بالابر متحرک ) چهار ریل مخصوص سه نفر تا ارتفاع ۲۰ متر

۴٫نفربر متحرک ( بالابر متحرک ) تحت زاویه یا نردبان دستی مخصوص یک نفر تا ارتفاع ۱۸ متر

 

بالابر برقی

 

مشخصات فنی بالابر برقی تک ریل (تک ستون) :

نفربر متحرک ( بالابر برقی متحرک ) می تواند دارای چهار عدد چرخ خودرویی یا کارگاهی باشد که دو تا از آنها ثابت و دو تای دیگر گردان می باشد و همچنین هر چقدر ارتفاع نفربر متحرک ( بالابر برقی متحرک ) بیشتر باشد تعداد ریل های دستگاه نیز بیشتر می شود.

 

نفربر متحرک ( بالابر برقی متحرک ) شبیه به یک لیفتراک عمل می کند یعنی ریل و جک هیدرولیک یک سمت قرار می گیرد و با بالا رفتن جک با نیروی برقی ریل ها و کابین نفربر متحرک ( بالابر برقی متحرک ) نیز به بالا حرکت می کند .

 

مشخصات فنی بالابر برقی دو ریل (دوستون) :

نفربر متحرک دو دکله نیز مانند نفربر متحرک (بالابر متحرک ) تک ریل دارای دوچرخ گردان و دو چرخ ثابت می باشد و با افزایش ارتفاع دستگاه تعداد ریل های تلسکوپی نفربر نیز بیشتر می شود و نکات ایمنی و کاربرد نفربر های دو ریل نیز همانند نفربر متحرک ( بالابر متحرک ) تک ریل می باشد .

در این نوع نفربر متحرک ها ( بالابر برقی ) در دو سمت کابین ریل قرار می گیرد و با دو عدد جک هیدرولیک با نیروی برق به صورت همزمان بالا می رود ، به علت اینکه از دوطرف کابین را نگه میدارد نسبت به نفربر های تک ریل امنیت بیشتری دارد و می تواند تا ارتفاع بیشتری نسبت به نفربر متحرک ها (بالابر برقی متحرک) تک ریل ساخته شود.

 

بالابر برقی

 

حداکثر ظرفیت و ارتفاع نفربر متحرک ( بالابر متحرک ) دو ریل :

نفربر متحرک ( بالابر برقی متحرک ) می تواند حداکثر دو نفر (۲۵۰ کیلوگرم) را تا ارتفاع ۱۴ متر با دست نفر بلند کند.

 

مشخصات فنی نفربر متحرک (بالابر برقی متحرک) چهار دکله یا چهار ستون :

در نفربر متحرک چهار ریل یا چهار ستون ، ریل های دستگاه در چهار گوشه کابین قرار می گیرد و کابین با چهار عدد جک هیدرولیک با نیروی برق به شکل همزمان بالا می رود .از نظر امنیت هم این نوع نفربر ها از نفربر متحرک ( بالابر متحرک ) دو ریل دارای اهمیت بیشتری است .

وضعیت چرخ ها دستگاه ، نکات ایمنی و کاربرد این نوع بالابر نیز همانند نفربر های تک ستون و دو ستون می باشد.

 

حداکثر ظرفیت و ارتفاع نفربر متحرک ( بالابر برقی متحرک ) چهار ریل :

این نوع نفربر متحرک ( بالابر برقی متحرک ) می تواند سه نفر (۳۵۰ کیلو گرم ) را حداکثر تا ارتفاع ۲۰ متر با دست نفر بلند کند.

 

مشخصات نفربر متحرک (بالابر متحرک ) تحت زاویه نردبان دستی :

نردبان دستی از خانواده نفربر های متحرک است با این تفاوت که دارای زاویه بالابری خاصی است و با یک زاویه مشخص بالا می رود نفربر متحرک ( بالابر متحرک ) بر خلاف نفر برهای تک ستون ، دو ستون و چهارستون به صورت عمودی بالا نمی رود و از فضای عقب تر از محل مورد نیاز به صورت زاویه دار با چرخش دستی گیربکس نفر را به زیر محل مورد نظر می رساند. نفربر متحرک ( بالابر متحرک ) دارای دو گیربکس دستی می باشد که با یکی از آن ها نردبان ها از هم فاصله می گیرند و با گیربکس دیگر زاویه نردبان از ۴۵ درجه تا ۶۵ درجه تغییر می کند.

نفربر متحرک ( بالابر متحرک ) دارای چهار چرخ کارگاهی یا خودرویی می باشد که دو عدد از آنها گردان و دو عدد دیگر ثابت می باشد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *