نصب بالابر برقی

هزینه بازسازی کابین آسانسور

توضیحاتی در خصوص نصب بالابر برقی ساختمانی رادر این مقاله مشاهده میکنید.

بالابر برقی مارک های مختلف، ظرفیت ها، بالابرها و گزینه های بالابر های زنجیره ای الکتریکی را ارائه می دهد. بالابرهای برقی نفری الکتریکی بهترین گزینه را برای بلند کردن ۵ تن یا کمتر ارائه می دهند. هنگام انتخاب یک بالابر برقی شما نیاز به تعیین ولتاژ یا منبع تغذیه (تک فاز یا سه فاز)، ظرفیت، بالابر (طول زنجیره ای)، تعلیق (قلاب، چرخ دستی، چرخ دنده موتوری)، طول کنترل کننده دکمه ، چرخه کار، سرعت جابجایی، سرعت چرخ دستی و اندازه پرتو دارید.

 

قیمت و نصب بالابر برقی هیدرولیکی و نفری صنعتی

قیمت این نوع بالابرها و نصب بالابر برقی هیدرولیکی به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ایران تولید این نوع بالابرها وجود ندارد به همین دلیل به دلیل وارداتی بودن این نوع بالابر ها قیمت ها میتواند کمی بالا باشد. همچنین می توان با گزینه ای ضد آب برای استفاده از بالابر در یک محیط در فضای باز یا گزینه فولاد ضد زنگ برای استفاده از بالابر در یک محیط مواد غذایی پیکربندی کرد.

هنگامی که شما مشخصه های الکتریکی زنجیره ای خود را مشخص می کنید، می توانید ببینید که چه تولید کنندگان نیازهای شما را تامین می کنند، بنابراین شما می توانید بهترین محصول را با بهترین قیمت خریداری کنید.

 

 

نصب بالابر برقی

 

 

 

نصب و تعمیر بالابرهای برقی ساختمان توسط شرکت پارس گستر

نصب بالابر برقی با امکانات و امنیت آسانسور

 

*در جریان نصب بالابر برقی نصب کابین های آسانسوری که تشکیل شده است از mdf، استیل آینه و در برخی موارد از شیشه استفاده میشود که در هنگام بالا و پایین رفتن ، شخصی که سوار کابین شده بتواند نمای بیرون را تماشا کند.

 

*در جریان نصب بالابر برقی استفاده از تابلو شاسی ها آسانسوری که قابلیت نماتیش محل طبقه را بروی شاسی استیل آسانسوری دارد و همچنین با اضافه کردن بلندگو میتوان صدای موزیک و اعلام طبقه را به کار اضافه کرد .

 

*در جریان نصب بالابر برقی استفاده از موتور پمپ های ایتالیایی که صدای بسیار کمی دارد و همچنین با استفاده از شیر برقی بلین آۀمانی که دارای دو سرعت برای شروع و توقف بالابر برقی میباشد میتوان شکل اولیه و انتهای بالابر را در هنگام پایین آمدن کنترل کرد.

 

 

نصب بالابر هیدرولیکی

*در جریان نصب بالابر برقی استفاده از تابلو برق های آسانسوری دارای درایو که میتوان به وسیله آن برق تک فاز را به سه فاز تبدیل کرد و همپنین به صورت حرفه ای تر شکل اولیه و انتهای حرکت را در هنگام بالا رفتن کنترل کرد.

 

*در جریان نصب بالابر برقی در مورد پارگی شلنگ هیدرولیک که بعضی از مشتری ها ترس زیادی از آن دارند باید گفت که میتوان از خطرات احتمالی این مورد با استفاده از قطعاتی مانند فولی کنترل را به طور کامل جلوگیری کرد.

 

*در جریان نصب بالابر برقی پوشاندن اطراف بالابر از طریق پلاستیک پلی کربنات ، شیشه سکوریت نمای بیرونی بالابر را نیز زیبا کرده تا به نمای بیرونی ساختمان و یا نماهای داخلی مانند بین پله ها آسیبی نرسد و از لحاظ  ظاهر هم قابل قبول باشد.

 

*در جریان نصب بالابر برقی نصب در لولایی برای طبقات انجام میشود  که امنیت کار را کاملا بالا میبرد و از خطرات احتمالی جلوگیری میکند . با اضافه شدن درب بع بالابر هیدرولیک ، فقط درب طبقاتی باز میشود که کابین بالابر در همان طبقه باشد .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *